Ekonomi

Erden Timur GISP’in başkanı oldu

İSTANBUL (İGFA) –Gayrimenkul alanındaki tek düşünce kuruluşu olarak daireye somut çözümler üretmek için çalışan GİSP’in 7. Genel Kurulu’nda Erden Timur, başkanlığa oy birliği ile seçildi.

Sektörün geleceğine yönelik stratejiler oluşturmak, gayrimenkul ve teknoloji alanında yenilikçi çalışmalar yapmak, departman temsilcileri için iş birliği alanlarını genişletmek konularında çalışmalar yapan GİSP Olağan Genel Kurulu’nda oybirliğiyle lider seçilen Erden Timur, “Özellikle deprem sonrasında planlı bir şekilde dayanıklı konutlar ve kaliteli mekanlar yaratmak mümkün. Beklenen İstanbul depremi öncesi hazırlıkların hızlandırılması, kentsel dönüşüm için kapsamlı çözümler üretilmesi ve gayrimenkul üretim süreçlerinin doğru düzenlenmesi gerektiğini düşünüyorum. Önümüzdeki dönemde GİSP’e önemli bir rol düşüyor.”

Timur, GİSP’in 11 yıldır gayrimenkul alanındaki düşünce kuruluşu ihtiyacını özverili çalışmalarla giderdiğine dikkat çekti.

GİSP 7. Olağan Genel Kurulu’nda Başkan Erden Timur’un yanı sıra Başkan Yardımcısı Hakan Gümüş (BosphorusInvest), Başkan Yardımcısı Şükrü Cem Akçay (Egemall), Kayhan Çakanel (Efekta Mimarlık), Makbule Yonel Maya (TSKB), Ali Hepşen (İstanbul) Üniversitesi), Cansu Pınar (Metro Özellikleri), Av. Nazım Olcay Kurt (Hergüner Bilgen Özeke), Evrim Karayel (Karayel Partners), Mustafa Akdoğan (TURKCELL), Hakan Bucak (Mars Invest) seçildi.

haber-golyaka.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu